در ژاپن، تاثیر "بسم الله الرحمن الرحیم" بر اب زمزم بررسی شد

 

با توجه به آزمایش‌ها و مطالعات زیادی که بر آب زمزم انجام‌‌شد، این نتیجه به دست‌آمد که اگر یک قطره از زمزم با هزار قطره آب معمولی مخلوط‌شود، بلورهای تشکیل‌دهنده آن تغییر شکل‌داده و خاصیت زمزم را پیدامی‌کنند. ...

  مرکز پژوهشی «هادو» در توکیو در تحقیقی جامع با استفاده از فن‌آوری نانو، تأثیر تلاوت آیات الهی بر روی آب زمزم را مورد بررسی‌ قرارداد.

به گزارش روز شنبه خبرگزاری الثورة یمن، «ماسارو ایموتو»، رییس مرکز پژوهشی هادو در توکیو با بیان این‌که در این تحقیق به نتایج ارزنده و عجیبی دست‌یافته‌اند، گفت: تلاوت آیه «بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم» تأثیر عجیبی بر روی بلورهای آب زمزم دارد، به طوری که هنگام تلاوت این آیه مبارک حباب‌های زیبایی بر روی این آب تشکیل‌می‌شود.

این پژوهشگر ژاپنی همچنین گفت: از بزرگ‌ترین تجاربی که در نتیجه آزمایش بر روی آب زمزم به دست‌آمده، این است که هنگامی که در کنار ظرفی از آب زمزم آیاتی از قرآن‌کریم تلاوت‌‌شود، بلورهایی رمزگونه و زیبا بر روی آن شکل‌می‌گیرد.

رییس مرکز پژوهشی هادو با اشاره به این‌که آب زمزم ویژگی‌های خاصی دارد که تغییر در آن امکان‌پذیر نیست، افزود: این آب ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که در سایر آب‌ها یافت‌نمی‌شود.

وی گفت: با توجه به آزمایش‌ها و مطالعات زیادی که بر آب زمزم انجام‌‌شد، این نتیجه به دست‌آمد که اگر یک قطره از زمزم با هزار قطره آب معمولی مخلوط‌شود، بلورهای تشکیل‌دهنده آن تغییر شکل‌داده و خاصیت زمزم را پیدامی‌کنند.

ماسارو ایموتو که صاحب نظریه «تأثیرپذیری اشکال ذرات آب از عوامل خارجی» است، تصریح‌کرد: تا به حال هیچ لابراتوار و یا آزمایشگاهی نتوانسته‌است ویژگی‌های خاص این آب را تغییردهد.

 آب به صورتی زنده و تأثیرپذیر به هر یک از احساسات و اندیشه‌هایمان پاسخ می‌دهد. کاملا روشن است که آب به آسانی، ارتعاشات و انرژی محیطش را به خود می‌گیرد و جذب می‌کند؛ خواه آلوده، سمی یا راکد و کهنه باشد. کار غیرعادی «ایموتو»، نمایشی پرهیبت است و ابزاری قدرتمند که می‌تواند، درک ما را از خودمان و جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، برای همیشه تغییر دهد. هم‌اکنون مدرک قوی و محکمی داریم که می‌توانیم به طور مثبت، خود و سیاره خود را با انتخاب افکاری که برای اندیشیدن برمی‌گزینیم و راه‌هایی که این افکار را به فعلیت می‌رساند درمان نموده تغییر شکل دهیم.

ادامه مطلب رو هم بخونید
:: برچسب‌ها: اعجاز علمی قرآن, قرآن ششم
ن : سکوی ششم
ت : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳٩۳
نظرات دوستان ()

یکی از فعالیت هایی که در ساعت هنر می توان انجام داد اریگامی (کاغذ و تا ) است .  بچه ها از کار با کاغذ و ساخت حجم های جدید و زیبا احساس لذت می کنند. در طی فعالیت اریگامی، کنترل و دقت بچه ها افزایش می یابد و به علت تولید یک کار توسط خودشان ، خلاقیت و اعتماد به نفس شان نیز بالا می رود.مهارت هایی چون مشاهده ، استفاده از قیچی ، رنگ آمیزی و... نیز ارتقا می یابد. اگر کاغذ و تا در خاطرتان نمانده و در حد درست کردن یک موشک تسلط دارید خیالی نیست چراکه با دانلود  برنامه از اینجا راه و رسم کار به صورت تصویری آموزش داده می شود .بعد از درست کردن کار ، دانش آموزان می توانند  کارهای بیشتری برای تزیین دست ساخته انجام دهند.از این دست فعالیت ها، به عنوان تکلیف منزل نیز می توان   استفاده نمود.
:: برچسب‌ها: سکوی ششم, ششم ابتدایی, ششم دبستان, هنر ششم
ن : سکوی ششم
ت : چهارشنبه ٥ آذر ۱۳٩۳
نظرات دوستان ()